ZAMEK Culture Centre

NOC 1001 BAŚNI \ czytanie baśni


Noc 1001 Baśni to kolejny raz – przestaliśmy liczyć, jak dojechaliśmy do dziesięciu - kiedy zapraszamy ludzi i wszelkie inne stwory do wspólnego opowiadania baśni. Niezgrabne elfy, smukłe krasnale, tęczowe smoki - mile widziany jest każdy, kto byłby chętny posłuchać historii, a może i opowiedzieć je innym?

W części pierwszej przewidujemy opowieści dla większych i mniejszych, a w drugiej już tylko dla tych, co osiągnęli w swoim gatunku dojrzałość. Będą one płynąć zarówno z ust grupy opowiadaczy Baśnie Właśnie, jak i tych z Was, którzy się zgłoszą do opowiadania.

Długość bloków zależy w dużej mierze od Waszego udziału. Jeżeli chcecie spróbować, wypełnijcie ten formularz:
wypełnij formularz
Ponieważ wiemy, że dla części z Was jest to zdarzenie nowe i stresujące, a dla innych okazja, żeby doskonalić swój warsztat, przed nocą zorganizujemy kilkugodzinne warsztaty opowiadania, w dniu i formule odpowiadającej największej liczbie chętnych.
Jak co roku, wydarzenie jest charytatywne.

Cały przychód przekażemy na cel, który podamy najpóźniej w dniu wydarzenia.

Bilety będzie można kupić u organizatora w dniu wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona.
organizator: Baśnie Właśnie
strona organizatora
--
Grafika przedstawia namalowaną farbą wersję zamku cesarskiego. Zamek umieszczony jest w centralnej części kadru, a wokół niego znajdują się góry, drzewa, łąki oraz inne elementy środowiska naturalnego. W grafice odnaleźć można różne postaci znane z baśni i opowiadań, między innymi czerwonego kapturka, wilka, lisy, żabę w koronie, smoka, latający okręt. Na dole plakatu znajdują się informacje techniczne dotyczące wydarzenia – nazwa miejsca, godzina oraz zasady wejścia na wydarzenie.


Events

Date
Categories
Participants