ZAMEK Culture Centre

Zachęcamy do skorzystania z usługi tłumacza PJM online!

Kontakt z CK ZAMEK w polskim języku migowym – prosto, szybko i bezpłatnie. Zachęcamy do połączenia się z nami za pośrednictwem tłumacza PJM online! Dzięki usłudze porozumiesz się z pracownikami Zamku, uzyskasz odpowiedzi na pytania związane z działalnością naszej instytucji lub z kupnem biletów.


Aby skontaktować się z Zamkiem za pośrednictwem tłumacza/tłumaczki PJM online kliknij w poniższy, zielony przycisk.

połącz się z tłumaczem pjm online

Automatycznie zostaniesz przekierowany na dedykowaną dla zamkowych połączeń podstronę firmy Migam. Na środku ekranu pokaże się zielone kółko z symbolem migających dłoni i napisem "Połącz z tłumaczem". Klikając w nie nawiążesz połączenie wideo z tłumaczem. Na ekranie może się jeszcze pojawić systemowe okienko z pytaniem o zgodę na udostępnienie obrazu z kamery. Pamiętaj, aby kamera była włączona. Gdyby wszyscy tłumacze byli zajęci, odczekaj chwilę i spróbuj wykonać połączenie ponownie.

Po uzyskaniu połączenia tłumacz/tłumaczka PJM zadzwoni do zamkowej kasy lub innego, wskazanego przez Ciebie, działu naszej instytucji i będzie pośredniczył/pośredniczyła w Waszej rozmowie. Z usługi możesz skorzystać codziennie w godzinach 10–20. O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu kasy informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Miłego korzystania z aplikacji!
I do zobaczenia w Zamku!


Szczegółowe informacje na temat usługi tłumacza PJM online w CK ZAMEK znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładce „Dostępność". Przekieruje Cię tam też poniższy zielony przycisk.

przejdź do zakładki dostępność

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dostępna w poniższym zielonym przycisku:

klauzula informacyjna rodo

Events

Date
Categories
Participants