ZAMEK Culture Centre

Zachęcamy do skorzystania z usługi tłumacza PJM online!

Kontakt z CK ZAMEK w polskim języku migowym – prosto, szybko i bezpłatnie.

Dzięki usłudze uzyskasz odpowiedzi na pytania związane z działalnością naszej instytucji, z kupnem biletów lub po prostu porozumiesz się z pracownikami Zamku.

Najlepiej użyj przeglądarek internetowych: Google Chrome lub Microsoft Edge.

Aby skontaktować się z Zamkiem za pośrednictwem tłumacza/tłumaczki PJM online kliknij w poniższy, zielony przycisk.

połącz się z tłumaczem pjm online

INSTRUKCJA:
Po kliknięciu zobaczysz planszę z dwoma kolejnymi przyciskami: „tłumacz języka migowego“ oraz „tłumacz języka angielskiego“. Klikasz w przycisk z tłumaczem PJM i pojawia się informacja o konieczności pobrania wtyczki Jabber Guest. Pobierasz. Wtyczka instaluje się automatycznie. Na ekranie wyświetla się czarne okno z przyciskiem „połącz“ u dołu. Klikasz, a w osobnym oknie przeglądarki pojawia się postać tłumacza lub tłumaczki. Może się zdarzyć, że okno połączenia wideo zminimalizuje się do paska zadań. Odszukaj je i przywróć tryb pełnoekranowy.

Tłumacz/tłumaczka PJM zadzwoni do zamkowej kasy lub innego, wskazanego przez Ciebie działu naszej instytucji i będzie pośredniczył/pośredniczyła w Waszej rozmowie.

Z CK ZAMEK możesz się połączyć w godzinach pracy kasy, czyli zazwyczaj: od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10-21. O zmianach w funkcjonowaniu kasy informujemy na bieżąco na stronie internetowej.

Miłego korzystania z aplikacji!
I do zobaczenia w Zamku!

Szczegółowe informacje na temat usługi tłumacza PJM online w CK ZAMEK znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładce „Dostępność“. Przekieruje Cię tam też poniższy zielony przycisk.

przejdź do zakładki dostępność

Events

Date
Categories
Participants