Centrum Kultury Zamek

Pracownie

Pracownie artystyczne rozpoczynają swoją działalność we wrześniu. Zapisując się do nich deklarujemy udział w prowadzonych tam zajęciach przez cały rok lub jedno półrocze. Warsztaty prowadzone są przez specjalistów danych dziedzin i przeznaczone dla różnych grup wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy). Udział w warsztatach jest płatny. 

W związku z rozpoczęciem konserwacji reprezentacyjnych wnętrz zachodniej części dawnego Zamku Cesarskiego nie będzie możliwy dotychczasowy dostęp do budynku. Wyłączone z użycia oraz dostępu zostają główne hole na parterze oraz I i II piętrze. Uczestnicy pracowni zamkowych na zajęcia w pracowniach wejdą do zamku

_Pracownie plastyczne i filmowe, wejście od Dziedzińca Różanego, zbiórka w suterenie przy rampie wyładunkowej, grupowe przejście przez klatkę Teatru _Animacji. Prosimy uczestników o punktualne przybycie na zajęcia.

_Pracownia ceramiki i fotografii, wejście od Dziedzińca Różanego klatką schodową E (przy małej windzie), lub od strony parku zamkowego wejście do Teatru Animacji.

_Pracownie teatralne i warsztaty poezji, wejście B przy portierni głównej, wjazd windą na III piętro do sal prób.

_Chór Skowronki, Kapela Dudziarzy, Arion, Grupa Pociąg teatralny, część nowa zamku wejście A.

_Pracownia Tkaniny i Pracownia Rysunku, warsztatownia 46, wejście od ul. Fredry


W pracowniach dostępne są również regały z zamkowymi wydawnictwami, które są materiałem pomocniczym do zajęć, zarówno dla prowadzących i uczestników. Zamkowe zespoły koncertują i wystawiają swoje spektakle w ciągu całego roku w nowoczesnych salach zamkowych.

cennik pracowni 2018/2019

KONTAKT Z INSTRUKTORAMi
REGULAMIN PRACOWNI ARTYSTYCZNYCH
   GRAFIK ZAJĘĆ W PRACOWNIACH
Uczestnicy

Wydarzenia

Data
Kategorie
Uczestnicy