ZAMEK Culture Centre

Zapraszamy do ZAMKU!


Zapraszamy do oglądania zamkowych wystaw i zwiedzania Zachodniego Skrzydła, zachowując wymagane środki bezpieczeństwa! Bardzo się cieszymy, że znowu możemy Was gościć w Zamku!


Zwiedzanie Zachodniego Skrzydła z mapką
: codziennie g. 12-20, bilety: 5 zł (do każdego biletu dodajemy folder informacyjny z mapkami).

Zwiedzanie Zachodniego Skrzydła z audioprzewodnikiem:
codziennie g. 12-20 (wydawanie audioprzewodników do g. 19), bilety: 20 zł (17 zł bilet ulgowy). Wstęp dla dzieci do lat 5. jest wolny. Grupowe wejścia z własnym przewodnikiem: 5 zł od osoby.

--

Kasa czynna w g. 10-21
przerwa sanitarna: g. 15-15.30

Punkt informacyjny czynny:
- stacjonarnie w Zamku: piątki, soboty, niedziele w g. 12-18, wyjątek: pierwszy weekend marca – punkt info czynny tyko w sobotę (6.03.) i niedzielę (7.03.)
- środa i czwartek: dyżur telefoniczny w g. 10-16,
- poniedziałki i wtorki: punkt informacyjny nieczynny. Pytania prosimy kierować do kasy w godzinach jej funkcjonowania,
sklepik nieczynny do odwołania,
albumy o Zamku do kupienia w kasie.

W budynku obowiązuje regulamin umieszczony przy wejściu A. Przed wejściem do Zamku prosimy o zapoznanie się z jego treścią. Wejście na teren obiektu oznacza jego akceptację (dezynfekcję rąk, zasłanianie nosa i ust podczas całego pobytu na terenie Zamku, podczas zwiedzania i przemieszczania się po terenie Zamku, zachowywanie dystansu społecznego).

--
Na zdjęciu Zamek z lotu ptaka, od strony Ogrodu Zamkowego. Uwagę zwraca mocno zielona trawa. Za budynkiem Zamku widoczna jest panorama miasta.

Events

Date
Categories
Participants