ZAMEK Culture Centre

Konferencja prasowa na Plany 2020 \ 5.02.2020 \ fotorelacja


Fotorelacja z konferencji prasowej o Planach na rok 2020. Podczas spotkania rozmawialiśmy również o efektach konserwacji zachodniego skrzydła i planowanym otwarciu w czerwcu tego roku. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

--

Zdjęcie przedstawia pierwszą stronę materiałów prasowych, które były rozdawane dziennikarzom podczas konferencji. Na kartce formatu A4 widać kolorowe zdjęcie Zamku od strony Ogrodu Zamkowego, a tuż pod nim informację o najważniejszych imprezach planowanych na ten rok. W prawym górnym rogu jest widoczny rok, o którym mówimy, czyli 2020.

Audiodeksrypcja do galerii zdjęć

W galerii są zdjęcia z konferencji prasowej. Widać na nich stoliki eksperckie, przy których siedzą dziennikarze oraz pracownicy Zamku, którzy tworzą program wydarzeń CK ZAMEK. Na stołach widać filiżanki z kawą, materiały prasowe, w których znajdują się szczegółowe informacje o najważniejszych wydarzeniach w tym roku oraz drożdżówki. Dziennikarze trzymają w ręku mikrofony lub kartki papieru, z ciekawością słuchają wypowiedzi osób pracujących w Zamku. Konferencja odbyła się w największej zamkowej sali, czyli Sali Wielkiej. Ze zdjęć bije radosny nastrój, dobry humor i skupienie.

Events

Date
Categories
Participants