ZAMEK Culture Centre

Konferencja prasowa na Plany 2018 \ 15.02.2018 \fotorelacja


W trakcie konferencji prasowej na Plany 2018 zapowiadaliśmy zmiany w życiu CK ZAMEK z powodu planowanej renowacji zachodniego skrzydła Zamku. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

--

Zdjęcie z konferencji prasowej na Plany 2018. Zdjęcie zostało zrobione w Sali Wielkiej. Na pierwszym planie widać dziennikarzy i pracowników Zamku, którzy siedzą przy stolikach tyłem do obiektywu i słuchają wypowiedzi gości siedzących przy stolikach na wprost (widać ich na drugim planie). Siedzą tam: rzeczniczka prasowa Zamku, dyrekcja Zamku oraz czterech pracowników, którzy współtworzą zamkowy program. W tle stoi rzutnik, na którym jest wyświetlone duże zdjęcie Zamku nocą, od strony Ogrodu Zamkowego.

Audiodeskrypcja do galerii zdjęć

W galerii są zdjęcia z konferencji prasowej. Na wprost jest ustawiony duży ekran na którym jest wyświetlane zdjęcie Zamku, wykonane wieczorem. Zaraz przed nim stoją stoliki i krzesła dla wybranych pracowników Zamku, którzy mieli opowiedzieć o planach na kolejny rok. W drugiej części Sali widać stoliki eksperckie, przy których siedzą dziennikarze oraz pracownicy Zamku, którzy współtworzą program wydarzeń CK ZAMEK. Na stołach widać filiżanki z kawą, materiały prasowe, w których znajdują się szczegółowe informacje o najważniejszych wydarzeniach w tym roku oraz słodkie i słone przekąski. Dziennikarze trzymają w ręku mikrofony lub kartki papieru, z ciekawością słuchają wypowiedzi osób pracujących w Zamku. Konferencja odbyła się w największej zamkowej sali, czyli Sali Wielkiej. Ze zdjęć bije radosny nastrój, dobry humor i skupienie.

Events

Date
Categories
Participants