ZAMEK Culture Centre

Konferencja prasowa konserwacji zachodniego skrzydła CK ZAMEK \ 5.10.2018 \ fotorelacja


5.10.2018 roku odbyła się konferencja prasowa o konserwacji. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania prasowego prasowego dla dziennikarzy. 11.04.2017 roku podpisaliśmy umowę z MKiDN na dofinansowanie unijne konserwacji reprezentacyjnych wnętrz w części zachodniej dawnego Zamku Cesarskiego.

--

Na zdjęciu widać dyrektor Annę Hryniewiecką, jej zastępcę Zofię Starikiewicz oraz wiceprezydenta Poznania Jędrzeja Solarskiego, którzy siedzą przy dużym drewnianym stole i informują dziennikarzy o podpisaniu umowy. Na stole widać mikrofony dziennikarzy, dzbanek z wodą oraz szklanki.

Audiodeskrypcja do galerii zdjęć

W powyższej galerii znajdują się zdjęcia z podpisania umowy między CK ZAMEK a MKiDN. Zdjęcia zostały wykonane w historycznych przestrzeniach Zamku. Na  kilku zdjęciach widać dyrektor Annę Hryniewiecką, jej zastępcę Zofię Starikiewicz oraz wiceprezydenta Poznania Jędrzeja Solarskiego, którzy siedzą przy dużym drewnianym stole i informują dziennikarzy o podpisaniu umowy. Na kolejnych fotografiach grupa dziennikarzy zwiedza zamkowe przestrzenie z przewodnikiem, na zdjęciach widać również jak zadają pytania Dyrekcji Zamku.

Events

Date
Categories
Participants