ZAMEK Culture Centre

POZNAŃSKA ZŁOTA KARTA \ miejski projekt Karta Seniora


Miło nam poinformować, że Centrum Kultury ZAMEK  w Poznaniu przystąpił do miejskiego projektu Karta Seniora ‒ Poznańska Złota Karta.


1 marca Centrum Inicjatyw Senioralnych oddało w Wasze ręce Poznańską Złotą Kartą. Karta upoważnia jej posiadaczy do korzystania z szerokiej oferty ulg i rabatów. Zniżki znajdujące się na Karcie to oferta zarówno miejskich instytucji kulturalnych, sportowych czy edukacyjnych, jak i prywatnych firm.

Karta przysługuje osobom, które najpóźniej w dniu składania wniosku ukończyły 60 lat oraz opłacają podatki w Poznaniu (w złożonym na podstawie przepisów ustawy o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników zgłoszeniu identyfikacyjnym wskazały jako miejsce zamieszkania podatnika – miasto Poznań). Szczegóły tutaj

Wnioski o wydanie Poznańskiej Złotej Karty można składać od 1 marca 2018 roku w siedzibach Poznańskiego Centrum Świadczeń na ul. Wszystkich Świętych 1 (róg ulicy za Bramką) oraz ul. Małachowskiego 10 (Zawady).

W ramach projektu oferujemy bilety ulgowe na wszystkie wydarzenia organizowane przez CK ZAMEK, zgodnie z cennikiem. Zapraszamy!

Events

Date
Categories
Participants