ZAMEK Culture Centre

Zamkowy Klub Książki

Jesteśmy grupą osób, które spotykają się raz w miesiącu (to najczęściej ostatni czwartek miesiąca), aby dyskutować o wybranej książce. Miejsce spotkań: przyjazna przestrzeń księgarni Bookowski (CK ZAMEK, II piętro).

Tytuł omawianej książki poznajemy minimum miesiąc przed spotkaniem. Czytamy nowości i klasykę literatury, powieści i opowiadania, reportaże i… wiersze. Wracamy do ulubionych pisarzy, poznajemy nowych autorów.

Klub jest absolutnie otwarty – na spotkania zapraszamy wszystkich, którzy lubią czytać i rozmawiać o przeczytanych książkach. Co ważne: w spotkaniu można wziąć udział nawet jeśli nie udało się przeczytać czy dokończyć lektury książki, o której będziemy rozmawiać.

Szczegóły kolejnych spotkań można znaleźć na stronie www.ckzamek.pl oraz na fb (profile: Zamek czyta oraz Bookowski. Księgarnia w Zamku). Zapraszamy do dołączenia do grupy Zamkowy Klub Książki https://www.facebook.com/groups/356310578511561/?ref=bookmarks
Wszyscy są mile widziani!

Zamkowym Klubem Książki opiekują się:

Joanna Przygońska / CK ZAMEK / kontakt: j.przygonska@ckzamek.pl

Maria Krześlak-Kandziora / kontakt: m.krzeslak@ckzamek.pl

---------------------------------------------------

Zdjęcie przedstawia jasny regał wypełniony, po brzegi książkami. Dominują jasne grzbiety ciasno ustawionych obok siebie książek.

Nadchodzące wydarzenia

Date
Categories
Participants
Loading

Events

Date
Categories
Participants