ZAMEK Culture Centre

Spotkanie z Domem Sąsiedzkim (CIL Dębiec) w ramach konsultacji Poznańskiego Programu Edukacji Kulturowej

       Jak skorzystać ze wsparcia Poznańskiego Programu Edukacji Kulturowej (PPEK)?

       Jakie działania będzie wspierać PPEK?

       Kiedy ruszają działania i co wydarzy się w przyszłym roku?

Na te wszystkie pytania (i wiele więcej!) odpowiemy podczas spotkania z koordynatorkami Domu Sąsiedzkiego, Centrum Inicjatyw Lokalnych (CIL) na Dębcu – Marią Ratajczak i Urszulą Ziober.

W pierwszej połowie spotkania usiądziemy przy kawie i herbacie, by porozmawiać o działaniach CIL-u: budowaniu ogrodu społecznego, pielęgnacji relacji sąsiedzkich, zajęć międzypokoleniowych, włączaniu nowych uczestników i uczestniczek w swoje regularne zajęcia. Będzie o sukcesach i porażkach – porozmawiamy otwarcie!

W drugiej połowie spotkania weźmiemy na warsztat temat Poznańskiego Programu Edukacji Kulturowej. Będzie przestrzeń, by zgłosić swoje komentarze i uwagi, oczekiwania i obawy. To czas na wysłuchanie i zapisanie wszystkich Waszych głosów. 


Przed spotkaniem rzućcie okiem na dokumenty:

Działania i cele programu w perspektywie czasowej 2021–2026:

CELE I DZIAŁANIA.WORDCELE I DZIAŁANIA.PDF

Struktura programu: 

STRUKTURA PPEK.DOCXSTRUKTURA PPEK.PDF

Gdzie?

ul. Bukowa 2A, Poznań

Kiedy?

17.11. czwartek, g. 12-15

Dla kogo?

Dla pracowników i pracowniczek instytucji kultury, osób związanych z organizacjami pozarządowymi, aktywistów, animatorek i osób zajmujących się edukacją formalną i pozaformalną.

__________

Grafika przypomina nieostre światła miasta tętniącego nocnym życiem. Nakładające się na siebie koła — granaty, biel, ale także ochra — zostały umieszczone na czarnym tle. Niemal cały kadr wypełnia nazwa projektu: Poznański Program Edukacji Kulturowej pisany małymi literami. Ciekawe i nieoczywiste jest wypełnienie czcionki. Jest połączeniem wszystkich kolorów, z których składa się obraz. W górnej części na granatowym tle umieszczono informacje o dwóch spotkaniach, odbywających się w ramach PPEK: 17 listopada Spotkanie z Domem Sąsiedzkim (CIL Dębiec) w ramach konsultacji Poznańskiego Programu Edukacji Kulturowej oraz 18 listopada  Spotkanie z „WIL.DA.SIĘ” (CIL Wilda) w ramach konsultacji Poznańskiego Programu Edukacji Kulturowej.

Events

Date
Categories
Participants