ZAMEK Culture Centre

DIZAJN. Odsłona poznańska / program towarzyszący \ TEATR KOWALSKICH: SCENOGRAFIA – wykład


Bogusława i Czesław, choć swoją uczelnię kończyli jako „meblarze”, początkowo myśleli o pracy w teatrze. Pierwszą ogólnopolską nagrodę otrzymali jeszcze na studiach – właśnie za scenografię. Potem zaś związali się – w swoim przekonaniu na trwałe – ze scenami Poznania. Teatralna przygoda dała im możliwość współpracy m.in. z małżeństwem Byrskich, Grotowskich i Potworowskich. Owocem tych kontaktów były zarówno ciekawe dzieła, jak i wspomnienia.


prowadzenie: Jacek Kowalski
spotkanie online i na żywo*


*Ze względu na obostrzenia epidemiczne wydarzenia towarzyszące wystawie „Dizajn. Odsłona poznańska” w Pracowni Kowalskich mogą odbyć się wyłącznie w formie online (udostępnione przez prowadzących). W przypadku możliwości spotkania na żywo będą obowiązywały bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie CK ZAMEK tydzień przed wydarzeniem. Liczba miejsc będzie ograniczona.


Wydarzenie towarzyszy wystawie „Dizajn. Odsłona poznańska”. Program wydarzeń edukacyjnych i popularyzatorskich kierujemy do zróżnicowanych grup wiekowych, kompetencyjnych i o różnych potrzebach. 

Więcej o wystawie przeczytasz tutaj:

DIZAJN. ODSŁONA POZNAŃSKA

Events

Date
Categories
Participants