ZAMEK Culture Centre

Zwrot biletów na zamkowe wydarzenia \ FAQ


Informujemy, że z powodu pandemii COVID-19 kasa CK ZAMEK działa w zmienionym trybie. Zostały ustalone dyżury, podczas których będzie można oddać bilety na zakupione wcześniej wydarzenia oraz kupić bilety na zajęcia do pracowni zamkowych.

DYŻURY ZAMKOWEJ KASY W STYCZNIU:
- w każdy poniedziałek i wtorek w g. 12-20,

DYŻURY ZAMKOWEJ KASY W LUTYM:
- telefonicznie i mailowo: od poniedziałku do piątku w g. 10-16,
- stacjonarnie w Zamku: od poniedziałku do piątku w g. 16-20

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Na pytania dotyczące funkcjonowania Centrum Kultury ZAMEK oraz możliwości zakupu biletów lub ich zwrotu odpowiadamy telefonicznie:

od poniedziałku do piątku g. 10-16

Informacja: 61 64 65 272

Kasa: 61 64 65 260


Zwroty biletów na zamkowe wydarzenia:
Niezmiennie, zwroty za bilety kupione w kasie zamkowej można otrzymać po przesłaniu zdjęcia biletu kupionego w kasie z widocznym tytułem wydarzenia, ceną, numerem biletu oraz podać imię i nazwisko i numer konta. Wskazane dane należy przesłać na adres: kasa@ckzamek.pl lub sms na nr telefonu 607 609 034.
Termin otrzymania zwrotu za bilety zakupione w kasie zamkowej - do 14 dni.
Termin za zwrot biletu kupionego za pośrednictwem www.Bilety24.pl - zgodnie z  regulaminem platformy. 

Pomocne informacje i najczęściej zadawane pytania:

1. Moje wydarzenie zostało odwołane, w jaki sposób otrzymam zwrot środków? 
Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie – bez konieczności kontaktu z Organizatorem i Serwisem Bilety24.
 
2. Moje wydarzenie zostało przełożone na inny termin, z którego nie mogę skorzystać. Czy mogę zwrócić bilety?
Procedura dotycząca zwrotu dla każdego z przełożonych wydarzeń jest ustalana indywidualnie. Prosimy postępować zgodnie z treścią otrzymanego z serwisu Bilety24 komunikatu.
Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie.

Jednocześnie zachęcamy do wsparcia Organizatorów w tych wyjątkowo trudnych chwilach i pozostawienia biletu na nowy termin wydarzenia.  
--
Na zdjęciu widać zbliżenie na zamkową kasę. Na jednej z szyb jest widoczne logo Zamku oraz napis: Kasa. Ticket Office. Kasa jest w kolorze czerwonym.

 

Events

Date
Categories
Participants