ZAMEK Culture Centre

ZAMKOWE BIURO PODRÓŻY \ warsztaty perkusyjne \ z Maciejem „Ślimakiem” Starostą

Serdecznie zapraszamy na letnie warsztaty perkusyjne z Maciejem "Ślimakiem" Starostą.
Wydarzenie to jest spotkaniem z muzyką na żywo, podczas którego uczestnicy warsztatów będą brać czynny udział w zajęciach gry na perkusji.
Warsztaty odbędą się w dwóch letnich turach:
24.lipca - 30. lipca oraz 19. sierpnia - 23.sierpnia.
Program warsztatów w obu kursach będzie identyczny, więc prosimy wziąć pod uwagę swoje plany urlopowe i zarezerwować sobie te kilka dni na warsztaty
Maciej 'Ślimak' Starosta - Acid Drinkers,SIQ to jeden z najlepszych polskich perkusistów. Od początku związany z metalowym zespołem Acid Drinkers. Współtwórca legendarnego zespołu Flapjack. Grał gościnnie w zespołach ARKA NOEGO OFFICIAL, Houk, 2TM2,3. Od trzech lat współtworzy zespół SIQ. Zdobywca wielu Fryderyków i nagród środowiska perkusyjnego. Laureat statuetki "Najbardziej inspirujący perkusista" według czytelników magazynu Magazyn Perkusista.
W trakcie warsztatów z uczestnikami zaprezentuje swoje patenty na widowiskowe granie, odpowie na pytania miłośników perkusji. Prezentacja odbędzie się przy akompaniamencie gitary basowej (Ania Brachaczek, śpiewająca w BiFF i współtworzącą wraz ze Ślimakiem zespół SIQ).
Dla uczestników przewidziane są indywidualne konsultacje, podczas których Ślimak ustawi rękę i całą sylwetkę, nauczy prostych rytmów.
Do dyspozycji uczestników będzie zestaw perkusyjny firmy Pearl Drums, Zildjian Company, Yamaha Drums.
Zajęcia skierowane są do młodych miłośników muzyki, którzy nie wyjechali jeszcze na wakacje a szukają atrakcyjnej formy spędzenia czasu w mieście. Zapraszamy również osoby dorosłe, które pragną pograć trochę na perkusji.

Program:

g. 16 | Spotkanie edukacyjne i minikoncert na perkusję i bas (gościnnie Ania Brachaczek)
Scena Nowa, bilety: 2 zł

25, 26, 29, 30.07. w g. 14-18 | zajęcia indywidualne

Lekcje indywidualne (wiek od 10 lat)
Zapisy: anatomiarocka@gmail.com
Koszt 5 zł /h - płatne na miejscu po potwierdzeniu udziału
(liczba miejsc ograniczona)


Współorganizacja: Stowarzyszenie Anatomia Rocka
https://www.facebook.com/stowarzyszenieanatomiarocka/


Buy ticket TICKET

Events

Date
Categories
Participants