ZAMEK Culture Centre

ZAMEK Z KSIĄŻEK RODZI SIĘ RODZIC „NOWE WYCHOWANIE SEKSUALNE” \ spotkanie z autorką książki, AGNIESZKĄ STEIN


prowadzenie: Natalia Szenrok-Brożyńska, Marta Kowerko-Urbańczyk

„Nowe wychowanie seksualne” (Wydawnictwo Mamania, 2018) to unikalna na polskim rynku książka o rozwoju seksualności i edukacji dzieci w tym aspekcie. Zanurzona w filozofii rodzicielstwa bliskości, teorii więzi, porozumienia bez przemocy, oparta na najnowszych doniesieniach naukowych, bez balastu nieaktualnej i często szkodliwej wiedzy.
To książka, w której ludzka seksualność nie jest oddzielona od reszty życia, napisana z szacunkiem dla intymności dziecka i troską o jego optymalny rozwój. Stanowi wartościowe źródło rzetelnej wiedzy o rozwoju człowieka i pokazuje, jak traktowanie dziecka z szacunkiem i empatią pomoże mu we wchodzeniu w dorosłość.


Informujemy, że od 1.02.19 r. w związku ze zmianami regulacji w zakresie odzyskiwania podatku VAT przez instytucje kultury wstęp na niektóre – dotąd bezpłatne – wydarzenia będzie wynosił symboliczne 2 zł. Dziękujemy za zrozumienie.

---------------------------------

Grafika przedstawia okładkę ksiązki. Na   błekitnym tle wyróżnia się   czerwony napis Nowe wychowanie seksualne  i   umieszczony u góry  obraz obranej   mandarynki. 

Buy ticket TICKET

Events

Date
Categories
Participants