ZAMEK Culture Centre

ZAMKOWE LATO DLA DZIECI

W trakcie wakacji Zamek po raz kolejny zamieni się w niezwykłe miejsce. Razem z najmłodszymi cofniemy się w przeszłość, aby ze spektaklu Teatru Lalki TĘCZA dowiedzieć się, jak poznali się Masza i Niedźwiedź, lub by zobaczyć narodziny Pszczółki i Gucia w przedstawieniu Teatru Fabryka Kultury. Muzykanty udowodnią, że muzykę od folku do jazzu da się grać na wszystkim – począwszy od afrykańskiego kazoo, a na bongosach z garnków kończąc. Z Teatrem Władca Lalek wychowamy z kolei młode pokolenie aktorów (spektakl „Cztery mile za piec”).

Wszystkie ranne ptaszki zapraszamy na warsztaty z gimnastyki. W Letniej Strefie Zabawy będziecie mieli okazję wyruszyć w podróż statkiem i nauczyć się tańców wywijańców (również na dnie morza – dlaczego by nie!). A czy znajdziemy chętnych do zabawy w architekta przy budowaniu z gliny makiety swojego podwórka?

I nie ma strachu – będziemy mieli co robić nawet, gdy spadnie deszcz. W Teatrze na niepogodę obejrzycie online baśń o kowalu i jego magicznym imbryczku, występ o pantomimie czy uwspółcześnioną „Księgę dżungli”.

Potrzebna nam też będzie grupa detektywów, która z Markiem Cyrisem i Gośćmi wyruszy na poszukiwania tajemniczego mieszkańca Zamku. A na razie to my szukamy – chętnych, którzy wezmą udział we wszystkich tych przygodach! 

Szczegółowy program wydarzeń znajdziecie poniżej. Czekamy na Was w Zamku!

BILETY w sprzedaży od lipca.
Kasa CK ZAMEK
czynna od g. 10 do 21.
REZERWACJE tel. 61 64 65 260 | e-mail:
kasa@ckzamek.pl

PUNKT INFO tel. 61 64 65 272 | e-mail: informacja@ckzamek.pl
Więcej informacji na ckzamek.pl, FB CK ZAMEK i Zamek Dzieciom

Autorką grafiki jest Paulina Nowak.

DOSTĘPNOŚĆ ZAMKOWEGO LATA DLA DZIECI

______

Na pomarańczowym tle czarny rysunek pnia drzewa z korzeniami. Na każdy z korzeni założone są czarne wrotki. W tle widoczna jest duża, biała, konturowa grafika przedstawiająca podobny pień.

 

Nadchodzące wydarzenia

Date
Categories
Participants
Loading

Events

Date
Categories
Participants