ZAMEK Culture Centre

Sala Audiowizualna

Sala Audiowizualna znajduje się w zachodnim skrzydle Zamku na 2. piętrze. By się tam dostać Wejściem A od strony ul. Święty Marcin, osoby z niepełnosprawnościami ruchu mogą skorzystać z Wejścia do Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956. Znajduje się tam winda z intuicyjną instrukcją obsługi, którą można dostać się na parter. Następnie należy kierować się ku pierwszym schodom, przy których znajduje się podnośnik, a później w prawo, gdzie widzimy windę. Po dotarciu nią na 1. piętro znajdziemy się w Atrium. Należy skierować się do jego lewej części, by dostać się do zachodniego skrzydła. Już na samym początku korytarza, po prawej stronie, znajduje się kolejną windą. Za jej pomocą dostajemy się na 2. piętro. Po opuszczeniu windy skręcamy w prawo, a następnie, już po chwili, znowu w prawo, do Holu Kasetonowego. Idziemy nim do samego końca, gdzie skręcamy w prawo.

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami ruchu jest tu utrudniony. Prosimy o telefon do ochrony (61 64 65 221), która pomoże dostać się do Sieni z wykorzystaniem roller rampy.

_________

Na fotografii widać pomieszczenie będące niewielką salą kinową. Na pierwszym planie widoczne są krzesła, w tle zaś sporych rozmiarów ekran. Z prawej i lewej strony znajdują się drewniane, wygłuszone ściany. Sala jest dobrze oświetlona dzięki rzędowi lamp na suficie.

Events

Date
Categories
Participants