ZAMEK Culture Centre

ZOSTAŃ W DOMU, RÓB FILMY\Pracownia Filmowa online

Do uczestników Pracowni Filmowej CK ZAMEK w Poznaniu:

Witajcie,

myślę, że dość leniuchowania :) i pora wracać do naszych zajęć.

Zapraszam do grupy zamkniętej PRACOWNIA FILMOWA CK ZAMEK W POZNANIU. Każdy (a) z Was dostanie zaproszenie do uczestnictwa w niej.

Formę wypracujemy wspólnie, wiele więc zależy od Was. To nie będą regularne spotkania lecz możliwość działania dopasowana do własnych możliwości. Grupa jest zamknięta, więc Wasze prace bez zgody nie będą widoczne poza nią. Chciałbym jednak, aby wszystkie prace dostępne były dla wszystkich uczestników uczmy się nie tylko na swoich błędach :). 

Mam nadzieję, że apetyt na filmowanie Wam nie minął, i że w miarę Waszych możliwości sprzętowych i montażowych jakieś materiały powstają. Nie mam na myśli Waszych prywatnych i sekretnych zdjęć i filmików. Ale smartfonem można zrobić kilka ujęć opowiadających jakąś historię. Ktoś nie ma programu do montażu? Mają inni, mogą zmontować wg. Waszych wskazówek. W tym miejscu można będzie się tymi materiałami wymieniać, poczytać oceny innych no i może trochę moich uwag :). Jeżeli przyjmiecie zaproszenie do tej grupy, to załączę tutaj nasze dotychczasowe dokonania. Może chcielibyście pokazać to w domu i kilka osób się trochę uśmiechnie :).

Działanie tutaj zależy od Was. Zapraszam

 

Janusz Piwowarski

 

Events

Date
Categories
Participants