ZAMEK Culture Centre

Zapraszamy \na Dziedziniec Zamkowy!

Dziedziniec Zamkowy to wyjątkowa przestrzeń w Centrum Kultury ZAMEK. Otoczona z każdej strony murami Zamku, wypełniona drzewami i zieloną roślinnością – jednym słowem klimatyczna, ale i dająca poczucie bezpieczeństwa, nawet przed deszczem (specjalne zadaszenie).

 

Dziedziniec Zamkowy zlokalizowany jest od strony Alei Niepodległości. Aby tutaj dotrzeć, należy kierować się prosto z ulicy w stronę dużej bramy. Za przedsionkiem i szklanymi drzwiami znajduje się wspomniana przestrzeń. 

 

W lipcu na Dziedzińcu Zamkowym odbywać się będą seanse filmowe w ramach cyklu PLENEROWE PAŁACOWE (4, 7, 11, 14, 18, 21, 25, 28.07).

Również i tutaj zagości wiele polskich teatrów dla dzieci, wystawiając swoje sztuki w ramach ZAMKOWEGO LATA DLA DZIECI (5, 12, 19, 26, 28.07).

Nie zabraknie także dobrej muzyki, którą zapewnią SKUBAS (6.07), SALTO ŚMIERCI & OYSTERBOY (13.07), ROCK ANGELZ, ANATOL I PROMYKI (20.07) oraz BISZ/KOSA+BISZ/RADEX BLADY KRÓL/DUCH OPORU (27.07).

Do zobaczenia na Dziedzińcu!
___
Ilustracja drzewa na niebieskim tle. W centrum znajduje się napis: "DZIEDZINIEC ZAMKOWY"; oświetla go snop żółtego światła.

Events

Date
Categories
Participants