ZAMEK Culture Centre

REZYDENCJE ARTYSTYCZNE \ i ZAMEK CZYTA \ Spotkanie z Martą Madejską


Ze względu na bezpieczeństwo osób uczestniczących w wydarzeniach kulturalnych oraz pracowników Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu ustala szczególne zasady udziału w wydarzeniach odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach CK ZAMEK, w szczególności: seansach filmowych, koncertach, spektaklach, spotkaniach i warsztatach. Aby wziąć udział w wymienionych wydarzeniach, osoby, które ukończyły 12 rok życia, zobowiązane są okazać przy wejściu do sal, w których odbywać się będą wydarzenia, Unijny Certyfikat Covid – elektroniczny dowód na to, że dana osoba przebyła chorobę COVID-19, posiada negatywny wynik testu COVID-19, została zaszczepiona przeciwko COVID-19 (lub inne dokumenty potwierdzające powyżej określone stany). Niniejsze zasady obowiązują dla wydarzeń odbywających się od 6 grudnia 2021 roku (na które bilety można kupić począwszy od 1 grudnia 2021), aż do odwołania.


Zapraszamy na spotkanie literackie z naszą rezydentką Martą Madejską. Porozmawiamy o „Alei Włókniarek”, reportażu Marty Madejskiej o kobietach pracujących w łódzkich fabrykach oraz książce „Przypowieść o transformacji”, nad którą autorka pracuje obecnie. Rozmowę poprowadzi Joanna Bednarek. Spotkanie będzie transmitowane na Facebooku CK ZAMEK i Zamek Czyta.

Marta Madejska z wykształcenia jest kulturoznawczynią, z zawodu kwerendzistką i asystentką muzealną, z pasji pisarką i dziennikarką. Autorka książki reportażowej „Aleja Włókniarek” (Wydawnictwo Czarne, 2018). Laureatka Nagrody Literackiej Złoty Exlibris (2018) i Punktu dla Łodzi (2019), stypendystka Wyszehradzkich Rezydencji Literackich na rok 2020. Od 2010 roku związana ze Stowarzyszeniem Topografie, w którym zajmuje się głównie projektami, dotyczącymi historii mówionej. W latach 2017–2019 zastępczyni redaktorki naczelnej Łódzkiej Gazety Społecznej „Miasto Ł”, stale współpracuje z Centrum Muzeologicznym Muzeum Sztuki w Łodzi. W 2020 roku była rezydentką Centrum Kultury ZAMEK.

Sala Wielka, bilety: 10 zł (n), 7 zł (u)

Przed zakupem biletu prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi w CK ZAMEK regulaminami

REGULAMINY

___

Na zdjęciu jest Marta Madejska, w portretowym ujęciu. Ma związane, gładko zaczesane włosy, okulary w wyrazistych oprawkach i marynarkę. Jej głowa skierowana jest w lewo, patrzy w górę z delikatnym uśmiechem. 
Buy ticket TICKET

Events

Date
Categories
Participants