ZAMEK Culture Centre

CHÓR DZIEWCZĘCY „SKOWRONKI” \ „Z nutką lata ku jesieni” \ inauguracja sezonu 2021/2022


Lato żegna się już z nami. W tym roku było nad wyraz łaskawe. Pozwoliło cieszyć się wszystkimi swoimi urokami. Było ciepłe, czasem nawet gorące, było roziskrzone gwiazdami w pogodną noc, zroszone bryzą morskiej fali, zarysowane horyzontem pieszej wycieczki w górach.

Wszystkie te barwy, zapachy i dźwięki przypomną nam SKOWRONKI podczas dwóch wrześniowych koncertów, które odbędą się w Sali Wielkiej CK ZAMEK.

Na scenie zaprezentują się słuchaczom trzy grupy skowronkowe. Julia Łynsza poprowadzi SKOWRONECZKI i Małe SKOWRONKI, natomiast Chór SKOWRONKI wystąpi pod batutą Alicji Szelugi. Dziewczętom akompaniować będą muzycy od lat współpracujący z chórem − Beata Polak na instrumentach perkusyjnych i Czesław Łynsza na fortepianie. Opiekę wokalną nad wszystkimi grupami sprawuje Marzena Michałowska.

Pośród wielu utworów w doskonałym wykonaniu publiczność będzie mogła usłyszeć nowe, nieznane piosenki specjalnie przygotowane na wrześniowe koncerty. Wybrzmi w nich lato i jego wspomnienie. Koncerty, nutka po nutce, pozwolą łagodnie pożegnać letnie miesiące i spojrzeć w złote oczy polskiej jesieni. Serdecznie zapraszamy!

Występują:

Chór Dziewczęcy SKOWRONKI
Chór Dziewczęcy SKOWRONECZKI
Chór Dziewczęcy MAŁE SKOWRONKI

Alicja Szeluga i Julia Łynsza – dyrygentki
Czesław Łynsza - fortepian
Beata Polak – instrumenty perkusyjne
Buy ticket TICKET

Events

Date
Categories
Participants