ZAMEK Culture Centre

ZAMKOWE LATO DLA DZIECI \ „Historia muzyki” – spektakl-koncert Zespołu Muzikanty dla widzów od 6 lat


Bilet dla każdej osoby posiadającej Kartę Rodziny Dużej (w ramach projektu Poznań PRO Rodzina): 10 zł

Szalona lekcja muzyki na kilkanaście instrumentów w rękach trzech wędrownych muzykantów. Muzikantów, którzy przy okazji prowadzenia swoistej audycji muzycznej przechodzą od starochińskich melodii ludowych przez światowy folk, europejską muzykę klasyczną, jazz i hity XX-wiecznej muzyki rozrywkowej, aż po najnowsze dokonania rynku muzycznego.

Wśród instrumentów goszczą chińskie erhu, afrykańskie kazoo, specjalne skrzypce i ukulele, ale także własnej konstrukcji kontrabas z miotły, fujarki z rurek PCV, bęben z walizki, bongosy z garnków i instrumenty perkusyjne ze sprzętu AGD. A wszystko to w oparciu o elektroniczne efekty i techniki live loopingu.

„Historia muzyki” to z jednej strony koncert, z drugiej widowisko, które co chwilę pożycza sobie do wspólnego grania widownię. A wszystko to na retrofuturystycznej, kwadrofonicznej, objazdowej przyczepie grającej!

Spektakl z audiodeskrypcją.

reżyseria i scenariusz: Zespół Muzikanty
aranżacje: Zespół Muzikanty

________

Na zdjęciu dwóch Muzikantów ubranych w czarne spodnie, białe koszule, czarne kamizelki i słomkowe kapelusze. Stojąc przy mikrofonach, grają na ukulele oraz na kazoo i erhu.

Buy ticket TICKET

Events

Date
Categories
Participants