ZAMEK Culture Centre

Odwiedź Mediatekę \ w Zamku


Z radością oddajemy w Wasze ręce zamkową Mediatekę! Znajdziecie w niej materiały archiwalne z naszych wydarzeń (zdjęcia, grafiki, nagrania audio, wideo czy animacje) i dowiecie się więcej o historii i architekturze dawnego Zamku Cesarskiego. Z Mediateki możecie korzystać w domowym zaciszu, ale również u nas na miejscu − na 2. piętrze przygotowaliśmy specjalną przestrzeń, do której serdecznie zapraszamy.

Zasoby zamkowej Mediateki cały czas poszerzamy, nie zapominamy również o dostępności publikowanych treści, także dla osób z niepełnosprawnościami. 

Do zobaczenia w sieci i na miejscu!

PS Zdjęcie, które towarzyszy temu postowi pochodzi ze zbiorów archiwalnych Zamku. Inne historyczne zdjęcia znajdziecie dzisiaj na zamkowych profilach na FB (zdjęcia w tle) − przejrzyjcie wszystkie i napiszcie nam, które z nich podoba się Wam najbardziej!

Mediatekę zrealizowano ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

--
Grafika składa się z dwóch części. W górnej widoczne jest zdjęcie autobusu na parkingu przed CK ZAMEK, które pochodzi właśnie ze zbiorów archiwalnych Zamku. Autobus jest w odcieniach żółto-pomarańczowo-czerwonych, a w oknach pojazdu widać pasażerów spoglądających na wprost obiektywu. W dolnej części grafiki, na białym tle, znajduje się duży czarny napis MEDIATEKA, tuż pod nią adres kierujący na stronę: www.mediateka.ckzamek.pl. Z boku dopisek: „Więcej opowieści znajdziesz w zamkowej bibliotece multimedialnej”.

Events

Date
Categories
Participants