ZAMEK Culture Centre

CK ZAMEK \ tylko online do 31.12.2020


Zgodnie z rozporządzeniem premiera i Ministerstwa Zdrowia Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu jest nieczynne od soboty (7.11.) do 31.12.2020 roku, z powodu drugiej fali pandemii COVID-19. W tym czasie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty programowej #zamekonline

Zachęcamy także do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie będziemy zamieszczali najnowsze wiadomości oraz propozycje wydarzeń online. 

Przeorganizowane zostały zajęcia edukacyjne w pracowniach i zespołach. Od 9.11. zostały wprowadzone nowe zasady pracy dla poszczególnych pracowni i dla każdego zespołu. Nowe formy pracy zakładać będą przede wszystkim pracę indywidualną oraz edukację zdalną. Nowa organizacja zajęć edukacyjnych zwiększy poziom bezpieczeństwa uczestników i prowadzących zajęcia oraz umożliwi kontynuowanie pracy artystycznej w czasie pandemii. W zależności od stopnia zaawansowania grupy, liczby i wieku uczestników, zaproponujemy następujące formy pracy:
_zajęcia zdalne w pracowniach i zespołach;
_ stacjonarne konsultacje indywidualne; 
_spotkania grupowe prowadzone w formie zdalnej;
_ stacjonarne próby zespołów.
Niestety, ze względów bezpieczeństwa, kilka pracowni do końca miesiąca pozostaje w zawieszeniu. Mamy nadzieję, że z ofertą zajęć grupowych wrócimy do Państwa wkrótce. Informacje o biletach i zwrotach otrzymają mają Państwo mailowo: kasa@ckzamek.pl.

HARMONOGRAM PRACOWNI ZAMKOWYCH OD 9.11.2020

DYŻURY ZAMKOWEJ KASY W GRUDNIU:
- poniedziałek i wtorek w g. 12-20
- 28 i 29.12. kasa będzie nieczynna

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Na pytania dotyczące funkcjonowania Centrum Kultury ZAMEK oraz możliwości zakupu biletów lub ich zwrotu odpowiadamy telefonicznie:

od poniedziałku do piątku g. 10-16

Informacja: 61 64 65 272
Kasa: 61 64 65 260


Informujemy też, że kawiarnia Szklarnia jest nieczynna, a księgarnia Bookowski działa bez zmian: 
poniedziałek-piątek | g. 12-19
sobota | g. 12-18
niedziela | g. 11 -18

Dbajmy wzajemnie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo!

--

Zdjęcie zamkowej wieży wykonane z poziomu parkingu przed budynkiem. Uwagę zwraca niebieskie niebo z dużą ilością chmur. Zamkowa wieża wygląda majestatycznie. 

Events

Date
Categories
Participants