ZAMEK Culture Centre

ŁĄKA ŻUBRA POMPIKA \ warsztaty dla dzieci


Co jedzą żubry? Co rośnie na łące Pompika? Gdzie rosną najstarsze lipy i jakich ziółek nie lubi komar? Spotykamy się w Bookowskim, żeby pogadać o żubrze Pompiku, roślinach i wykleić z suszonych ziół łąkę dla żuberka. Oczywiście najpierw narysujemy Pompika, a pomoże nam w tym sam Tomasz Samojlik, który nagrał krótką instrukcję!

--
miejsce: Sala Wystaw
bilety: 10 zł od uczestnika (zarówno dziecka jak i rodzica) do kupienia w Bookowskim,
bilety są jednocześnie bonami do wykorzystania na zakupy w księgarni
wiek uczestników: 6-10 lat
czas trwania: 60-90 minut

Rodzic/opiekun uczestniczy w warsztatach razem z dzieckiem, nie ma możliwości pozostawienia dziecka pod naszą opieką. Zachowane zostaną wszelkie zasady sanitarne, bardzo prosimy o stosowanie się do zasad obowiązujących w całym budynku CK ZAMEK (dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa). Warsztaty odbędą się w przestrzeni Sali Wystaw, każdy będzie miał dla siebie dużo miejsca. Każdy z Państwa zostanie poproszony o wypełnienie ankiety związanej z wirusem SARS CoV-2.

współogranizacja: Wydawnictwo Media Rodzina, księgarnia Bookowski

--
Utrzymana w pogodnych kolorach okładka przedstawiana cztery żubry – pana żubra, panią żubr i dwoje żubrzych dzieci. Wszyscy się do nas uśmiechają. Zwierzęta przysiadły na skraju fioletowej łąki. W górnej części grafiki, na pomarańczowym tle, umieszczony jest tytuł książki.

Events

Date
Categories
Participants