ZAMEK Culture Centre

LATO nie_LETNIE


Akcja "LATO nie_LETNIE" zorganizowana na okres wakacji letnich przez Miasto Poznań zapewnia najmłodszym poznaniakom możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego w formie oferty kulturalno-rekreacyjnej na terenie miasta Poznania. Dzięki akcji "LATO nie_LETNIE" z oferty poznańskich instytucji kultury, sportu i rekreacji będzie mogło skorzystać podczas letnich wakacji około 20 tys. dzieci w wieku 0-10 lat.

Akcja "LATO nie_LETNIE" potrwa od 15 lipca do 31 sierpnia. Teatr Animacji, Kino Muza, Kino Pałacowe, basen Park Kasprowicza, basen Chwiałka i Brama Poznania zapraszają już od 15 lipca, zgodnie z przygotowanym programem, natomiast od 1 sierpnia zapraszają również: Teatr Muzyczny, Ogród Zoologiczny (w dni powszednie) i Palmiarnia Poznańska.

Vouchery na ofertę sierpniową będą wydawane od 28 lipca ww następujących lokalizacjach:

Poznańskie Centrum Świadczeń, ul. Wszystkich Świętych 1, godz. 9-15,

PCŚ, ul. Małachowskiego 10, godz. 9-15,

PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych, ul. Ratajczaka 44, godz. 10-18. Uwaga: oczekując na wydanie wejściówki należy zachować dystans społeczny oraz stosować  maseczki ochronne. 

W aktualnej sytuacji epidemicznej, mając na względzie zarówno bezpieczeństwo uczestników akcji jak i pracowników instytucji, prosimy o przestrzeganie regulaminów wewnętrznych i stosowanie niezbędnych zasad reżimu sanitarnego.

regulamin
--
Na białym tle widać duże żółte słońce oraz mniejszą niebieską chmurę, która na nie nachodzi. Na słońcu znajduje się napis z nazwą letniego cyklu: "LATO nie_LETNIE" oraz informacja do kogo jest kierowana oferta. Poniżej znajdują się daty trwania akcji, instytucje, które biorą w niej udział oraz link do strony i logo Miasta Poznania.

Events

Date
Categories
Participants