ZAMEK Culture Centre

BILET OTWARTY DO ZAMKU

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,
pandemia koronowirusa wywróciła nasze życie do góry nogami i jeszcze na wiele miesięcy, a może lata zaważy na naszym funkcjonowaniu. Z niecierpliwością wyczekujemy dnia, w którym otworzymy dla Was ponownie drzwi do Centrum Kultury ZAMEK – instytucji, która nie istnieje bez gości i artystów! Żeby przybliżyć sobie i Wam moment powrotu do normalnej działalności, przygotowaliśmy Bilet Otwarty. To zarówno forma wsparcia Centrum Kultury ZAMEK, jak i dowód na to, że jesteśmy dla siebie nawzajem bardzo ważni.

Bilet Otwarty można zakupić w dwóch wariantach:

Bilet Otwarty do Kina Pałacowego – 12 zł (bez dopłaty i bez zwrotów) z bonusem w postaci: wejściówki na zwiedzanie z przewodnikiem pięknych, odnowionych wnętrz Zamku w wybranym terminie albo zestawu katalogów Galerii Fotografii pf,
Bilet Otwarty na wydarzenia CK ZAMEK – 20 zł (bez zwrotów, ale z opcją dopłaty do wartości nominalnej wybranego wydarzenia) z bonusem do każdego biletu w postaci: wejściówki na zwiedzanie z przewodnikiem pięknych, odnowionych wnętrz Zamku w wybranym terminie albo zestawu katalogów Galerii Fotografii pf.

Akcja „Bilet Otwarty” jest realizowana wspólnie z serwisem bilety24.pl

KUP BILET OTWARTYregulamin biletu otwartego

Events

Date
Categories
Participants