ZAMEK Culture Centre

Konferencja prasowa na Plany 2019 \ 19.02.2019 \ fotorelacja


Konferencja prasowa na Plany 2019, podczas której opowiadaliśmy o zachodnim skrzydle Zamku, o postępie prac i planowanych zmianach. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

--

Zdjęcie w Sali Wystaw, gdzie była organizowana konferencja prasowa. Na pierwszym planie widać dyrektor Annę Hryniewiecką, która udziela wywiadu dziennikarce z telewizji. Za dziennikarką stoi mężczyzna z kamerą i nagrywa wypowiedź Pani Dyrektor. Tuż za nią, na ścianie, widać obraz z kolekcji artystki Bettiny Bereś. Na obrazie widać trzy duże zielone liście rośliny oraz białą framugę okna. Ściany w Sali są w kolorze białym.

Audiodeskrypcja do galerii zdjęć

W galerii są zdjęcia z konferencji prasowej, która odbyła się w Sali Wystaw. Akurat trwała tam wystawa prac naszej rezydentki Bettiny Bereś, więc spotkanie odbyło się w towarzystwie prac i obrazów artystki. Na środku Sali stoi duży okrągły drewniany stół, na którym stoi wazon z kwiatami, a dookoła są rozstawione filiżanki, termosy z kawą i herbatą, materiały prasowe oraz słodkości z cukierni. Wokół stołu siedzą dziennikarze oraz pracownicy Zamku, którzy tworzą program wydarzeń CK ZAMEK. Dziennikarze trzymają w ręku mikrofony lub kartki papieru, z ciekawością słuchają wypowiedzi osób pracujących w Zamku. To nie jedyne miejsce w Sali, gdzie można usiąść i porozmawiać. W kilku miejscach zostało ustawione małe czarne stoliki i krzesła, tak aby dziennikarze mogli porozmawiać z wybranym pracownikiem Zamku w odosobnieniu. Na zdjęciach niektóre osoby stoją, inne udzielają wywiadu, inne po prostu ze sobą rozmawiają i piją kawę. Nastrój jest radosny, ludzie cieszą się z tego spotkania.

Events

Date
Categories
Participants