Centrum Kultury Zamek

koncert bożonarodzeniowy Chóru Dziewczęcego SKOWRONKI


ŚWIĘTA ZE SKOWRONKAMI

Boże Narodzenie uważane jest za najbardziej rodzinne święto. Dzisiejszy świat wciąż podkreśla „czar”, „niesamowitość", „ciepło” tego rodzinnego czasu i oferuje coraz to nowe propozycje strojenia domów, choinek czy wystaw sklepowych. W całym tym hałasie przygotowań często gubi się ciszę i pokój oraz to, co tak naprawdę jest najważniejsze. Warto więc zatrzymać się na chwilę i pozwolić poprowadzić się niezwykłej muzyce, która przybliża do istoty świąt Bożego Narodzenia.

Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem Chór Dziewczęcy SKOWRONKI przeniesie słuchaczy do Betlejem, na pastwiska pełne owiec i pasterzy oraz opowie dźwiękami o Bogu, który staje się Człowiekiem. SKOWRONKI zaśpiewają kolędy znane i mniej znane, polskie i zagraniczne – w nowatorskich i klasycznych aranżacjach. Nie zabraknie znanych i kochanych przez wszystkich kolęd, takich jak: „Lulajże Jezuniu”, „Cicha noc” czy „Przybieżeli do Betlejem”.

Koncerty świąteczne SKOWRONKÓW od lat przyciągają rzesze melomanów. Dwa terminy koncertów pozwolą wziąć w nich udział wszystkim miłośnikom chóru.

Serdecznie zapraszamy!

wykonawcy:
Chór Dziewczęcy SKOWRONKI
pod dyrekcją Alicji Szelugi

Chór Dziewczęcy SKOWRONECZKI
Chór Dziewczęcy Małe SKOWRONKI
pod dyrekcją Julii Łynszy

Czesław Łynsza – fortepian
Beata Polak – perkusja
Marzena Michałowska – opieka wokalna
Teresa Nowak – ruch sceniczny

bilety: 10 zł (ulgowe), 20 zł (normalne)
dostępne w kasie CK ZAMEK oraz na portalu www.bilety24.pl

Kup bilet BILET

Wydarzenia

Data
Kategorie
Uczestnicy