ZAMEK Culture Centre

SERYJNI POECI #55 \ SPOTKANIE Z URSZULĄ HONEK \ I NATALIĄ MALEK

Seryjni poeci #55

Promocja tomów - “Pod wezwaniem” Urszuli Honek (Wydawnictwo WBPiCAK w Poznaniu 2018) i “Kord” Natalii Malek (Wydawnictwo WBPiCAK w Poznaniu i Staromiejski Dom Kultury w Warszawie 2017)

 

Urszula Honek (1987)  - autorka książki poetyckiej „Sporysz” (WBPiCAK, 2015). Laureatka Grand Prix Konkursu Poetyckiego im. R.M. Rilkego i finalistka Nagrody Poetyckiej „Orfeusz” im. K.I. Gałczyńskiego. Stypendystka Fundacji „Grazella” i MKiDN. Publikowała m.in. w Twórczości, Dwutygodniku.com i artPapierze. Pochodzi z Racławic (k. Gorlic). Mieszka w Krakowie. Kocha psy.

 

Natalia Malek – poetka, kuratorka wydarzeń literackich. Autorka trzech książek poetyckich: „Pracowite popołudnia” (2010), „Szaber”, z ilustracjami Joanny Grochockiej (2014), oraz „Kord”, z fotografiami Anny Grzelewskiej (2017). Laureatka Nagrody im. Adama Włodka. Za „Szaber” nominowana do Nagrody Literackiej Gdynia, za „Kord” – do Nagrody im. Wisławy Szymborskiej oraz Nagrody Literackiej Gdynia. Mieszka w Warszawie.

 

Prowadzenie: Piotr Śliwinski

---------------------------------

Grafika przedstawia kontrastowy czarny i czerwony tekst na białym polu. Seryjni poeci, 15 listopada godz.18. Urszula Honek, Natalia Małek, prowadzący Piotr Śliwiński. Litera o w wyrazie poeci zastąpiona jest czerwonym kołem z liczbą 55. 

Events

Date
Categories
Participants