ZAMEK Culture Centre

ZAMEK Z KSIĄŻEK: Dzika ilustracja \ warsztaty z Marią Dek \ zmiana terminu!Niestety (z przyczyn losowych) musimy przełożyć termin warsztatów "Dzika ilustracja" z 23.08. na 28.08. Osoby, które zakupiły bilety na termin 23.08. mogą je zwrócić w naszej kasie (lub w systemie sprzedaży internetowej).

Bilety na 28.08. za chwilę dostępne będą w sprzedaży.

Bardzo przepraszamy i zapraszamy!


Maria Dek (ur. 1989 r.) – ilustratorka, absolwentka University of the Arts London oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jej autorska książka „Kiedy będę duży/ Kiedy będę duża” ukazała się już po francusku i hiszpańsku, a wkrótce premierę będzie miało wydanie angielskie. Ilustracje Marii Dek są jak pudełko z dziecięcymi skarbami – stanowią pełne emocji, a także absurdu zapisy małych i wielkich przygód. Artystka z uwielbieniem sięga po tradycyjne techniki tworzenia.


Co się chowa w dziupli? Coś szeleści w krzakach? Słychać jakieś szmery w jagodach? A ten chichot w ściółce? Zapraszamy na warsztaty ilustratorskie, na których dzieci będą miały okazję odkryć dziką twórczość inspirowaną leśnymi stworami.

Wiek dzieci 4-7 lat

-----------------------------------------

Grafika przedstawia rozrzucone na ciemnym blacie stołu, jasne pogodne ilustracje. Na dalszym planie widać ramiona opartych o blat po obu stronach postaci, filiżankę i otwarty notes.

Buy ticket TICKET

Events

Date
Categories
Participants