ZAMEK Culture Centre

GENERATOR MALTA – warsztaty <br/> PRAWAMI W MUR. ZDRADZONE OBIETNICE PEWNEJ DEKLARACJI

Zapraszamy na cykl warsztatów skierowanych do edukatorów, nauczycielek, wykładowców i aktywistek! Korzystając z różnych narzędzi i perspektyw zawodowych będziemy pracować wokół tematu inności, migracji i uchodźstwa. Cykl powstał dzięki współpracy z podmiotami, organizacjami pozarządowymi, inicjatywami nieformalnymi; w rolę prowadzących wcielą się eksperci i ekspertki od lat działający/e na gruncie sztuki, performansu, nowych mediów i dziennikarstwa.


Każdy warsztat stanowi osobne wydarzenie.
Uczestnicy i uczestniczki warsztatu otrzymają certyfikat poświadczający uzyskane umiejętności.


Warsztaty organizowane w ramach Malta Festiwal – Generator Malta we współpracy z Centrum Praktyk Edukacyjnych w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.

Na warsztaty obowiązują zapisy: zapisy@malta-festival.pl

g. 15-18
PRAWAMI W MUR. ZDRADZONE OBIETNICE PEWNEJ DEKLARACJI
/ Le Monde Diplomatique - edycja polska, Palestyna24.pl
prowadzenie: Kasia Ober, Przemysław Wielgosz
http://bit.ly/PrawamiWMur


Czy prawa człowieka gwarantują równość, wolność i sprawiedliwość? W ostatnich dekadach wiele z zapisów Deklaracji zostało podważonych lub zakwestionowanych. Chcemy przypomnieć, że prawa człowieka stanowią efekt walki słabszych przeciw silnym, ale mogą być także czynnikiem wykluczenia i nierówności, przywilejów jednych i wywłaszczenia innych.
Na warsztaty składają się wprowadzenie teoretyczne oraz dyskusja.Szczegółowe informacje dostępne tutaj oraz na stronie festiwalu: malta-festival.pl; www.cpe.poznan.pl
Idea: Ola Juchacz


Events

Date
Categories
Participants