ZAMEK Culture Centre

Nowe zasady udziału \ w wydarzeniach \ CK ZAMEK \ od 6.12.

Ze względu na bezpieczeństwo Uczestników wydarzeń oraz Pracowników Centrum Kultury ZAMEK ustala szczególne zasady udziału w wydarzeniach, odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach CK ZAMEK w szczególności: seansach filmowych, koncertach, spektaklach, spotkaniach i warsztatach. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniach jest posiadanie przez uczestnika wydarzenia Unijnego Certyfikatu Covid dokumentującego zaszczepienie, statusu ozdrowieńca lub aktualnego (zrobionego w ciągu 72 h) negatywnego wyniku testu na obecność wirusa (lub innych dokumentów potwierdzających powyżej określone stany). Z tego względu przy wejściu do sal, w których odbywać się będą wydarzenia, wszyscy uczestnicy w wieku powyżej 12 roku życia będą sprawdzani pod kątem posiadania powyższych dokumentów.

Niniejsze zasady obowiązują dla wydarzeń odbywających się od 6 grudnia, na które bilety można kupować począwszy od 1 grudnia 2021 aż do odwołania.


Okazanie powyższych dokumentów jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a CK ZAMEK nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób.

PODSTAWY PRAWNE DO WPROWADZENIA ZASAD COVIDOWYCH / 1.12.2021/

Zachęcamy do zapoznania się z zamkowymi regulaminami (dostępne również w zakładce "O nas").

REGULAMIN PORZĄDKOWY / 1.12.2021/REGULAMIN ZACHOWANIA W ZAMKU / 1.12.2021/REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW / 1.12.2021/REGULAMIN UCZESTNICTWA W SEANSACH W KINIE PAŁACOWYMKLAUZULA INFORMACYJNA RODO / 1.12.2021/

Temporary access rules of visitors and participants Тимчасові правила доступу гостей та учасників

___

Zdjęcie z Sieni Przejazdowej Zamku. Na pierwszym planie duży zabytkowy żyrandol z pięknymi szklanymi kloszami. W tle historyczne drewniane drzwi ze złotymi detalami oraz licznymi szybkami, przez które wpadają promienie słońca.

Events

Date
Categories
Participants