Centrum Kultury Zamek

AUKCJA DLA DOMU


Zapraszamy na Aukcję dla Domu!

8 grudnia Fundacja Dom Autysty i Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu znów połączą siły, by zebrać pieniądze na pierwszy w Poznaniu dom dla osób z autyzmem. Artyści, kolekcjonerzy i galerie przekazali świetne prace - teraz będzie można je kupić! Prace na Aukcję dla Domu będzie można obejrzeć na wystawie przedaukcyjnej w CK ZAMEK oraz w cyfrowym katalogu na stronie Artinfo.pl.

Wystawę obejrzycie od 30.11. do 7.12. w Sali Wystaw CK ZAMEK w godzinach 12-20, a w dniu Aukcji 8. grudnia w godzinach 12-14.
Prace będzie można licytować po zarejestrowaniu się bezpośrednio przed aukcją (nie trzeba wpłacać wadium). Cena wywoławcza każdej pracy: 100 zł

Wydarzenia towarzyszące: 
oprowadzania kuratorskie: 2 grudnia o g. 12
oraz 5 grudnia o g. 18.30
warsztaty dla dzieci: 1 grudnia o g. 12

Oprowadzania i warsztaty odbywają się w Sali Wystaw
Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Kuratorka Aukcji: Dorota Żaglewska
Prowadzenie Aukcji: Maciej Narożny

Katalog Aukcji dostępny na: www.artinfo.pl
W licytacji można także wziąć udział za pośrednictwem portalu Artinfo.pl

Fundacja Dom Autysty została założona przez rodziców dzieci z autyzmem. Chcemy zbudować w Poznaniu placówkę dla dorosłych osób z autyzmem z Poznania i okolic. Udało się uzyskać dofinansowanie budowy z Unii Europejskiej, ale nadal potrzebujemy pieniędzy na wyposażenie domu i urządzenie terenu wokół. Za nieco ponad rok Dom Autysty – mamy nadzieję – będzie już działał. Jednak wsparcie będzie nam nadal potrzebne, bo terapia i zajęcia dla niesamodzielnych osób z autyzmem są kosztowne. Żeby były skuteczne, powinny odbywać się w dwu – trzyosobowych grupach, czasem nawet – „jeden na jeden” 
Więcej informacji o Fundacji: www.domautysty.org.pl
Kontakt: fundacja@domautysty.org.pl

Wydarzenia

Data
Kategorie
Uczestnicy