Centrum Kultury Zamek

Przystanek ZAMEK

Jesteś ciekawy, co się u nas dzieje? Chcesz być na bieżąco z zamkowymi wydarzeniami? Oglądaj "Przystanek ZAMEK" na antenie telewizji WTK!

W pierwszym odcinku wspominamy Festiwal Fabuły i Ethno Port, zapowiadamy Lato w Zamku, odwiedzamy w zamkowym mieszkaniu pewnego artystę i zachęcamy do... wygłupów!

W drugim odcinku oglądamy wystawę Bownika "Rewers" i spacerujemy po mieście z superbohaterami Festiwalu "Nic Się Tu Nie Dzieje". Poznajemy też superseniorów - bohaterów "Zamku Otwartego" i zdradzamy nasze plany na chłodniejszą porę roku.

W trzecim odcinku oglądamy wystawę "Pokój zaczyna się przy rodzinnym stole" i podglądamy próby do premiery spektaklu "Fioletowa krowa" w reżyserii Janusza Stolarskiego. Prześwietlamy program 22. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych OFF CINEMA i półki księgarni Bookowski. Pokazujemy też rzeczy, które "zawsze chciałeś zrobić w ZAMKU, ale było Ci głupio" i po raz ostatni przestrzenie zachodniego skrzydła tuż przed renowacją!

Tłumy na premierze „Fioletowej Krowy”, kilkadziesiąt filmów na 22. MFFD OFF CINEMA oraz wystawa „Wolność to dopiero początek” to październikowe wydarzenia, które relacjonujemy dla Was w czwartym „Przystanku ZAMEK”. W programie także rozmowa z reżyserką „Twojego Vincenta”, jurorką festiwalu OFF CINEMA Dorotą Kobielą, która zdradza, nad czym teraz pracuje i zapowiedź Imienin Ulicy Święty Marcin. Zobaczcie, jak w tym roku będzie przebiegała trasa korowodu!

Wydarzenia

Data
Kategorie
Uczestnicy