Centrum Kultury Zamek

WSPÓŁDZIAŁANIE \W KULTURZE \wyniki I etapu


Dnia 3 marca 2018 roku w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w składzie:

Katarzyna Chajbos,
Marta Kosińska,
Karolina Sikorska,
Sylwia Szykowna,
Bartosz Wiśniewski.

Komisja konkursowa w drodze głosowania wybrała 39 projektów, które przechodzą do II etapu konkursu „Współdziałanie w kulturze” (kolejność alfabetyczna):

1. Bednarz Aleksandra „Animatyka”
2. Berkowski Marek „Zrób film!”
3. Binięda Benigna „Zagrajmy to razem”
4. Bloch Karolina „Karty historii z Cmentarza Lapidarium w Orzeszkowie”
5. Bobrowska Małgorzata „Warsztat demokracji”
6. Bogucka Katarzyna „Cudowni Pomocni”
7. Brdyś Aneta „Wspieranie poprzez Twórcze Relacje «Każde dziecko jest artystą. Wyzwaniem jest pozostać artystą, kiedy się już dorośnie» – Pablo Picasso”
8. Buchnajzer Józef „Mój pejzaż dźwiękowy”
9. Chatłas Ewelina, Majerowski Karol „Potańcówki Wielkopolskie”
10. Chlebowska Agnieszka, Piórkowska Paulina, Szaefer Małgorzata „Blisko, najbliżej jak się da. O.o?! czyli O outsiderach i outsiderkach.”
11. Czerniejewska Izabela „Cudzoziemcy w Wielkopolsce”
12. Czubała Sylwia „nie.letnie protesty”
13. Elsner-Straszak Agata „Teatr chodzi ulicą – cykl warsztatów teatralnych, zakończonych krótkimi happeningami w Wolsztynie”
14. Frąszczak Elżbieta „Pełnosprawni w kulturze, pełnosprawni w społeczeństwie”
15. Głodek Anna „Kobieta to brzmi dumnie”
16. Gołębiowska Agnieszka „Klucze tożsamości”
17. Grobelna Dorota „Ćwiczenia z głosu oporu w 100-lecie głosu kobiet”
18. Janas Malwina, Mucha Małgorzata „Kapsuła Młodości”
19. Jasińska Sabina „Koronczarki z bajki”
20. Karalus-Kuszczak Marta „Odłącz się – połącz się”
21. Kierzkowska Edyta „Ocalić od zapomnienia...”
22. Kondratowicz-Krasińska Anna „Równość różności”
23. Książkiewicz Bernadeta „Ja ok. Ty ok”
24. Kuroszczyk Marta „Odnaleźć siebie – poszukiwanie tożsamości na tle granic własnego miasta”
25. Kwaśniewska Magdalena „Zrywa-My się na Ogród”
26. Michalak Piotr „Hip-hopem w kulturę”
27. Mistrzak Kinga „Apteczka Twórczej Pomocy”
28. Poszwa Wiktoria „Witaj”
29. Prądzyńska Barbara „Wildeckie kobiety – spotkanie międzypokoleniowe”
30. Robaszkiewicz Magda „#gniezNOW Fotosocjologia Gniezna”
31. Straszak Marek „See the Sound – warsztaty z animacji poklatkowej”
32. Strzelkowska Katarzyna „Warsztaty pisarskie «Obok mnie»”
33. Sulewska Małgorzata „Artystyczne biwakowanie – sztuki kreowanie”
34. Szewciów Magda „Re:wers – herstoryczne mapowanie przestrzeni”
35. Szpot Radosław „Senior i Przedszkolak w jednym rytmie”
36. Tereszkiewicz Grzegorz „Młodzieżowy KARnet kultury”
37. Tomczak Ewa „zaprojektuj to! nowa przestrzeń w szkole”
38. Wasilkiewicz Kamil „Mała rzecz w wielkiej sprawie”
39. Ziętek Maria „RAZEM z … Babcina akademia”

Autorki/autorzy projektów zobowiązani są
do wzięcia udziału w minimum jednym bezpłatnym warsztacie z zakresu edukacji kulturowej organizowanym przez Centrum Praktyk Edukacyjnych (o terminach poinformujemy wkrótce).
Protokół z posiedzenia komisji dostępny
na stronie: http://cpe.poznan.pl/ad/wyniki-i-etapu-wspoldzialanie-w-kulturze-2018/


Informacji na temat warsztatów i konkursu udzielają koordynatorzy CPE:

Ewelina Banaszek (ewelina@cpe.poznan.pl, tel. 61 64 65 206)
Jakub Walczyk (jakub@cpe.poznan.pl,
tel. kom. 607 609 320)

Biuro CPE czynne jest w poniedziałki i czwartki w godzinach 11-16,
pokój 132, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

Wydarzenia

Data
Kategorie
Uczestnicy