Centrum Kultury Zamek

DLA DZIECI

Zakładka Dla Dzieci powstała z myślą o najmłodszych gościach Zamku, na których czekamy przez cały rok. To tutaj znajdziecie informacje o bieżących wydarzeniach (m.in. koncertach, warsztatach, spotkaniach, wykładach), a także zapowiedzi sezonowych imprez: festiwali, ferii zimowych, Zamkowego Lata dla Dzieci, czy nowego programu pracowni artystycznych.

W galerii zdjęć, zamieszczonej poniżej, będziecie mogli zobaczyć, jak było na warsztatach i podczas spotkań oraz odnaleźć swoje twarze na fotografiach ;)

Zapraszamy do ZAMKU!

ZIMA W ZAMKU 2019

Już w połowie stycznia rozpoczną się ferie zimowe w Wielkopolsce. Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci z Poznania i okolic do spędzenia Zimy w Zamku! Przygotowaliśmy rozmaite warsztaty dla małych i dużych, pokazy filmowe w Kinie Pałacowym, spektakl o Czerwonym Kapturku oraz interesującą wystawę pt. „Zwierzyniec zamkowy”, która przedstawia zwierzęta – zarówno te bardziej znane, jak i nieznane, zamieszkujące świat realny, jak również fantastyczny. Zobaczymy na niej m.in. ptaki, wiewiórki, kuropatwy, konie, wilki, węże, lwy, smoki, ryby, małpki, baranki, lisy, które razem tworzą ZWIERZYNIEC ZAMKOWY.

Zapraszamy najmłodszych i tych trochę starszych
będzie głośno, gwarno, wesoło i kolorowo! Do zobaczenia w ZAMKU :)

Poniżej prezentujemy pełny program Zimy w Zamku 2019:

zima w zamku 2019 - program

Nadchodzące wydarzenia

Data
Kategorie
Uczestnicy
Ładowanie

Wydarzenia

Data
Kategorie
Uczestnicy